Nízkosacharidové stravovanie a ketogénne diéty a ich vplyv na prevenciu civilizačných ochorení

Prihláška

Nízkosacharidové stravovanie a ketogénne diéty a ich vplyv na prevenciu civilizačných ochorení.

Termín: 27.05.2021 ONLINE FORMA prostredníctvom ZOOM meetings
Cena: 40 €, cena pre členov AVP SR je 30€, cena pre poradcov NUTRI FOOD PLAN je 25€  (zahŕňa: kurz, skriptá, certifikát, záznam prednášky)
Prednášajúci: Ing. Ivan Mach, CSc. –  zakladateľ Aliancie výživových poradcov ČR a súdny znalec v oblasti výživy.

Program

Postavenie sacharidov medzi živinami, glykémia a prirodzené mechanizmy, ako ju telo udržuje v norme, nízkosacharidová strava ako prevencia obezity, cukrovky a rakoviny, sacharidy a mýtus celozrnného pečiva, margarínu a cholesterolu, nízkosacharidová strava – štúdiami overená, bezpečný a trvalo udržateľný nástroj redukcie nadváhy a obezity.


Ing. Ivan Mach, CSc.

Vyštudoval chemicko-technologickú vysokú školu v Prahe. Od sedemnástich rokov sa venuje odbornej športovej a dietologickej publicistike a lektoroval radu odborných knižných publikácií. Je autorom množstva kníh, prekladov, odborných publikácií, článkov, skript a prednášok. Pôsobí ako poradca pre výživu a životný štýl, športový dietológ, je lektor radu kurzov, odborným garantom certifikovaných kurzov výživových poradcov Nutris – prvú a nastaršiu školu pre výživových poradcov v ČR, ktorú v r. 2004 založil. Je taktiež zakladateľom Aliancie výživových poradcov ČR.